ART / Etchings etc / Etchings 13169072
nr 1316 9072
Bengt Bolin
(1933-1996), Sverige
8 pcs, Bengt Bolin (1933-1996), Sweden. Stockholm, Sweden. 7 st av etsningarna är signerade, oramade lösa blad. Subject: 16x24 cm,
ETCHINGS, 8 st, Stockholmsmotiv. 7 st av etsningarna är signerade, oramade lösa blad. Motivet: 16x24 cm
Bengt Arne Bolin, Swedish painter, born 1933, dead 1996.
SEK 350
Monday Mars 30 2020
at 19:41:34
300 kr
150 kr
200 kr (Robot)
250 kr
300 kr (Robot)
Bengt Bolin
nr 1316 9072
Bengt Bolin
(1933-1996), Sverige
| Estimate: | 500 |
| Sold: | SEK 350 |
Monday Mars 30 2020 |